Ceremonia Ślubna

Reportaż ślubny Słupsk Fotograf Słupsk

Zdjęcia z ceremonii ślubnej

Ceremonia ślubna jest niezwykle ważnym jak nie najważniejszym momentem w Waszym cudownym dniu. Dzień, w którym odbywa się ceremonia powinien być wyjątkowy i niezapomniany. Niezależnie od tego czy jest to ślub cywilny czy kościelny istotne jest aby znalazły się określone kadry w reportażu.

Wyjeżdżając z domu rodzinnego lub hotelu często na Waszej drodze pojawiają się bramy (szlabany,zastawy), które pojawiają się także już w momencie przyjazdu Pana Młodego do Panny Młodej. Ważnym jest również sam moment wyjścia z domu a także wysiadanie z samochodu oraz podjazd pod kościół czy inne wybrane przez Was miejsce.

Zwykle wykonujemy również fotografię Panny Młodej czekającej w samochodzie a także wszelkie detale Waszego auta. Później jest podpisywanie dokumentów odbywające się zwykle przed mszą ale zdarza się również w trakcie bądź po, gdy już wszyscy goście wyjdą. Następnie wejście do kościoła kiedy oczy wszystkich weselników zwrócone są w Waszą stronę. Państwo Młodzi z dumą zmierzający w stronę ołtarza, pojawiające się na twarzach łzy wzruszenia bądź po prostu szerokie uśmiechy.

Robiąc zdjęcia staram się uchwycić każdy szczegół oraz emocje jakie Wam wtedy towarzyszą. Nie zapominam również o ujęciach rodziny, przyjaciół czy gości jak i całej scenerii wokół.

Podczas kazania i czytań staramy się aby nie tylko osoba czytająca była uchwycona ale też aby uwiecznić Wasze reakcje jakie Wam wtedy towarzyszą. Trzymanie się za dłonie, uśmiechy na twarzach, wycieranie łez, czasem nie tylko Wy jesteście wzruszeni, staramy się również wyłapać płaczącą siostrę bądź mamę.

Oczywiście najważniejszy moment jakim jest przysięga małżeńska staramy się uchwycić możliwie najróżnorodniej. Przemieszczając się w dyskretny sposób, odnajdując niepowtarzalne ujęcia.

Fotografie wykonuję profesjonalnym sprzętem marki Canon. Liczy się dla mnie uchwycenie wyjątkowych i ulotnych chwil w sposób, który Was zachwyci. Ważne jest dla mnie Wasze zadowolenie, abyście mięli idealną pamiątkę na całe życiem, do której z uśmiechem moglibyście powrócić po latach.