Portfolio

Fotograf na wesele w Słupsku. Zdjęcia ślubne.

fotograf wesele slupsk

Przygotowania do ślubu

Zdjęcia z przygotowań Panny młodej i Pana młodego do ceremonia zaślubin. Wiele istotnych elementów wartych upamiętnienia. Mnóstwo szczegółów i dodatków, wisząca suknia…piękne kwiaty…ten moment gdy oboje jeszcze się nie widzicie..Tego momentu z Waszego wyjątkowego dnia nie zobaczy Wasza rodzina. Dlatego ważne jest żeby zostało to uwiecznione abyście mięli wspaniałą pamiątkę.

fotograf wesele slupsk

Ceremonia zaślubin

Zdjęcia ze ślubu

Najważniejszy moment dla Was obojga. To tu przeżywacie najbardziej wzruszający moment, łzy szczęścia, dużo emocji. Uchwycenie tych ulotnych chwil jest niezwykle ważną częścią w Waszym dniu zaślubin. Całe otoczenie, uchwycenie zarówno szczegółów jak i ogólnej scenerii aby oddać ogólny obraz panującej tam atmosfery…

fotograf wesele slupsk

Zabawa

Reportaż ślubny z wesela.

Najbardziej radosna i pełna akcji chwila, w której bardzo dużo się dzieje. Mnóstwo zabaw i śmiechu, dużo ludzi, dużo emocji a także piękne dekoracje. Wasz cudowny pierwszy taniec, warte uchwycenia toasty, wspólne delektowanie się tortem oraz rozmaite zabawy i tańce. Tego nie może zabraknąć!

fotograf slupsk slupczewski

Plener ślubny

Plener ślubny w Słupsku, nad morzem i w innych ciekawych miejscach,

Dopełnienie wspaniałej na całe życie pamiątki. Wiele kreatywnych pomysłów i ujęć w cudownych, magicznych miejscach. Warte upamiętnienia momenty przedstawiające magię wydarzenia, piękno Waszej miłości uchwycone w rozmaitych kadrach i sceneriach. Niezbędny element całości, do którego będziecie z przyjemnością powracać.