Zdjęcia i filmy z drona

Fotografie z lotu ptaka

Marzeniem wielu Par Młodych jest uwiecznienie ulotnych i niepowtarzalnych chwil na fotografii bądź filmie. Bardzo dobrym pomysłem jest wzbogacenie swojej wyjątkowej pamiątki w zdjęcia z drona.

Dzięki kamerze umieszczonej na dronie można uzyskać niezwykłe ujęcia z lotu ptaka. Wspaniale wyglądające kadry z powietrza nadają nieco magii niemalże każdej produkcji filmowej czy fotograficznej.

Dzięki temu można uchwycić całą scenerię w której się znajdujecie, nagrać Wasz przyjazd do kościoła czy pokazać scenę gdy już z niego wychodzicie, a także przyjazd pod salę weselną.

A to tylko kilka przykładów jego wykorzystania. Podczas ślubu jest tego dużo więcej i nie zapominajmy także o sesji plenerowej!

Uprawnienia i ubezpieczenie

Ważnym jest również aby osoba, która obsługuje drona posiadała odpowiednie uprawnienia będącymi potwierdzeniem jej profesjonalizmu oraz umiejętności (My takie mamy !) Tylko w momencie gdy obsługą drona będzie się zajmować profesjonalista, możecie być pewni, że film czy zdjęcia będą zgodne z Waszymi oczekiwaniami.