Gdzie zrobić Plener ślubny

Ciekawe miejsca na plener ślubny. Propozycja ślubnych miejsc plenerowych w okolicach Słupska

Słupsk

Słupsk to świetne miejsce na plener ślubny. Najczęściej plener w Słupsku wykonuję z parami które mają w ten sam dzień swój ślub i wesele. Idealne miejsca na plener ślubny to okolice tramwaju, Zamku, Ogrody Anny de Croy, Młyn Słupski i Herbaciarnia. Świetne zdjęcia wychodzą zarówno w dzień a także w nocy.

Orzechowo koło Ustki – las i plaża

Orzechowo jest idealnym miejscem jeśli interesuje Was sesja o prawdziwie nadmorskim klimacie. Połączenie lasu z plażą w efekcie przynosi czarujący efekt. Rozwiany welon, zachód słońca, klif z widokiem na morze…Wszystko to sprawia,że fotografia z Waszym udziałem staje się niezwykle romantyczna.

Plener ślubny w Ustce

Sesja plenerowa w Ustce to różnorodność ciekawych scenerii. Urokliwa plaża otoczona wydmami i lasem, charakterystyczna latarnia morska oraz molo wzdłuż którego znajdują się wychodzące z wody kamienie. Mnóstwo możliwości do wykorzystania. Wiele kreatywnych pomysłów dzięki, którym Wasz album będzie urozmaicony i niepowtarzalny.

Ogrody Hortulus koło Koszalina

Kto nie marzył nigdy o znalezieniu się w prawdziwie baśniowym świecie pełnym kolorów i magicznych krajobrazów? Ogrody Hortulus to cudowny kompleks ogrodów, którego wyróżnia przede wszystkim zjawiskowa kompozycja roślinna. Można tam również znaleźć między innymi labirynt grabowy, który przynosi wyciszenie i pozwala uchwycić tajemniczy charakter ulotnych, przepełnionych miłością Waszych chwil.

Pałac Bismarcka w Warcinie

Prawdziwie majestatyczne miejsce otoczone bujną roślinnością. Jeśli chcecie upamiętnić Wasze najlepsze momenty na tle zabytkowego pałacu jest to idealne miejsce dla Was. Jest to niezwykłe miejsce pełne uroku, otoczone przepięknym parkiem. Charakteryzuje się on dużą ilością drzew oraz krzewów w tym wielu egzotycznych. Warto upamiętnić swoje chwile pośród tak znakomitej natury. Pałac jest potężnym obiektem, w którym na pewno będziecie mieli niejedno niepowtarzalne, unikatowe ujęcie.

Zamek rycerski w Krągu Podewils

Przepiękny zamek położony 30 km od Sławna w kierunku Polanowa nad Jeziorem Zamkowym. W zamku znajduje się hotel. Dookoła zamku znajdują się przepiękny ogród z ciekawymi zakamarkami idealnymi do wykonania pleneru ślubnego. Istniej też możliwość wykonania zdjęć w środku zamku na tarasie.

Starówka w Gdańsku

Gdańska Starówka to jedno z ciekawszych miejsc na Pomorzu. Przy wyjeździe na plener do Gdańska możemy także odwiedzić takie klasyczne miejsca plenerowe w Trójmieście jak Klif w Orłowie,
Kępa Redłowska w Gdyni, Mola w Sopocie i Gdyni, Park Oliwski w Gdańsku.

Jezioro w Ścięgnicy

Jezioro otoczone dookoła lasem z pięknymi pomostami. Idealne miejsce na plener gdy mocno wieje.

Park Krajobrazowy Dolina Słupi

Kolejnym ciekawym miejscem na plener ślubny są treny położone na południe od Słupska. Jest to Dolina Słupi. Lasy, jeziora łąki i rzeka Słupia.

Plener ślubny na Jachcie nad Jeziorem Wdzydze

Jezioro Wdzydze to raj dla amatorów żeglarstwa. Jest tam duża baza Jachtów które można wynajdź na wykonanie ślubnego pleneru fotograficznego i filmowego.