Film Ślubny

Studio Foto Video 4K w Słupsku jako jedna z pierwszych firm w Słupsku realizuje filmowanie całych wesel i innych produkcji reklamowych za pomocą lustrzanek cyfrowych.

Filmowanie lustrzankami cyfrowymi doda nagranemu filmowi niepowtarzalnego kinowego wyglądu.

Intensywność kadrów i różnorodność scen, a także niezwykle efekty artystyczne uzyskujemy dzięki filmowaniu przez użycie cyfrowych lustrzanek Canon i szerokiej gamy jasnych obiektywów marki Canon, Samyang i Sigma, oraz zastosowaniu dodatkowego sprzętu do stabilizacji: Flycam (latający statyw), Esasy Stab 2, Kamizelka do stabilizacji z podwójnym  z ramieniem Vest Arm II , Kran kamerowy Slidecamera HKR-5 – do dynamicznych ujęć, Rig – stabilizacja na ramieniu, Slider – Slide Kamera, Manfrotto – monopod, wózek do statywu Manfrotto, oryginalne rejestratory dźwięku ZOOM H4 i H1 i inny osprzęt do filmowania.

Nowoczesny sprzęt, jakim dysponujemy pozwala spełniać rosnące oczekiwania naszych najbardziej wymagających klientów.

Od 2016 roku rozpoczynamy przygodę z formatem 4K, przy pomocy bezlusterkowca Sony alfa 7S II i DJI Phantom 4 – rewelacyjnego Drona do filmowych ujęć z powietrza.

Na czym polega wyjątkowość lustrzanek

Posiadane przez naszą firmę lustrzanki mają możliwość nagrywania filmów w jakości Full HD. Filmujemy takim sprzętem jak Sony alfa 7 sII, Canon 5d MII, Canon 6D x2, Canon EOS 60D, Canon EOS 650d

Lustrzanki charakteryzują się dwoma cechami podobnymi do profesjonalnej kamery filmowej:

 • Szybka i nieograniczona możliwość zmiany obiektywów- wpływamy na obraz
 • Duża i bardzo czuła matryca odpowiadająca za jakość obrazu
 • Profesjonalne lustrzanki mogą pracować w dużo ciemniejszych pomieszczeniach niż standardowe kamery.
 • Obraz wytworzony przez lustrzankę ma nadzwyczajną głębię, kontrast i naturalność. Matryca widzi więcej światła, dzięki czemu ma większą zdolność rejestrowania szczegółów, zarówno w jasnych jak i zacienionych miejscach kadru.

W porównaniu – takich możliwości nie posiadają standardowe kamery HD, które najczęściej są wykorzystywane do filmowania ślubów.

 • Brak możliwości wymiany obiektywów sprawia, że obraz generowany przez taką kamerę nie ma odpowiedniej głębi, jest płaski. Standardowa kamera przez to że ma małą matrycę , potrzebuje więcej światła niż lustrzanka.
 • Standardowe kamery są prostsze w obsłudze i nie wymagają dodatkowego osprzętu.

Nasza firma specjalizuje się w filmowaniu lustrzankami Canona i Sony, które są niezwykłymi urządzeniami o wielkich możliwościach.

Świat filmowców uważa lustrzanki Canona- zwłaszcza model 5D Mark II i Sony Alfa 7sII, który nasza firma posiada, za idealny do filmowania.

Tworzone przez nas filmy montujemy w oprogramowaniu Adobe, w którego skład wchodzą

 • Adobe Premiere® Pro CS6 – montaż filmów
 • Adobe After Effects® CS6 – efekty specjalne
 • Adobe Audition® CS6 – obróbka dźwięku
 • Adobe Photoshop® CS6 Extended – grafika
 • Encore CS6 – autoring płyt
 • Adobe® Media Encoder CS6 – rendering
 • Adobe SpeedGrade CS6 – zaawansowana korekcja kolorów w filmie

Dodatkowo pracujemy na oprogramowaniu do korekcji kolorów DaVinci Resolve Software.

Rozwijając się zarówno sprzętowo, jak i pod względem wiedzy, oraz doświadczenia, staramy się zapewnić klientom jakość materiałów na najwyższym poziomie jakości kinowej. Celem naszej pracy jest uśmiech i zadowolenie naszych klientów.


Film ślubny – uwiecznienie emocjonujących i niepowtarzalnych chwil

Jednym z najlepszych sposobów aby utrwalić najwspanialsze i emocjonujące wydarzenie w Waszym życiu jest profesjonalny film ślubny. Posiadając nagranie możecie usłyszeć wypowiadane do siebie słowa oraz w szczegółowy sposób mieć upamiętnione swoje najpiękniejsze momenty. To właśnie film sprawia, że nawet po latach będziecie mogli na nowo powrócić do tej wspaniałej chwili oraz z powrotem znaleźć się w tamtym magicznym, przepełnionym miłością i radością miejscu. W połączeniu ze zdjęciami jest to idealna, spójna pamiątka na całe życie. Tworząc dla Was filmy stawiamy na uchwycenie emocji, poszukiwaniu najciekawszych ujęć, oraz oczywiście kreatywność i dynamiczny montaż. U nas nie znajdziecie przeciągających się monotonnych ujęć. Chcemy sprawić abyście znaleźli się w świecie prawdziwej produkcji filmowej. W sposób dyskretny, niemalże niezauważalny znajdziemy się zawsze w odpowiednim miejscu i czasie. Całość nagrywamy profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu otrzymacie materiał o wysokiej jakości. Bardzo ważne dla nas jest aby wszystko było na najwyższym poziomie!