Film Ślubny

Nasz sprzęt do filmowania wesel

Film ślubny realizowany jest kamerami Sony z serii FX (FX30 i FX3)  z wymienną optyką  w jakości 4K 3996 × 2160 px – 50kl/s. Filmowanie kamerami doda nagranemu filmowi niepowtarzalnego kinowego wyglądu.

Reportaż ślubny z wesela

Usługa filmowania wesela polega na nagraniu uroczystości weselnej i stworzeniu filmu, który będzie pamiątką dla pary młodej. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu i technik montażu, aby stworzyć piękny i emocjonalny film, który będzie pokazywać najważniejsze momenty i emocje z dnia ślubu.

Styl filmu ślubnego

Film klasyczny: tradycyjny film ślubny, który skupia się na ujęciach z ceremonii i przyjęcia weselnego. Może być zrealizowany w stylu w bardziej artystycznym i kreatywnym, z użyciem dramatycznej muzyki, ciekawych ujęć i montażu.Na filmie skupiamy się na parze młodej i ich emocjach podczas dnia ślubu.

Film dynamiczny weselny to film, który łączy w sobie dynamiczne ujęcia, montaż oraz efekty specjalne, aby stworzyć emocjonujący film z wesela. Zazwyczaj obejmuje on najważniejsze momenty wesela, takie jak przygotowania, ceremonia, przyjęcie i taniec. Celem jest stworzenie filmu pełnego wrażeń, który przedstawi wesele w ciekawy i atrakcyjny sposób.


Film ślubny – uwiecznienie emocjonujących i niepowtarzalnych chwil

Jednym z najlepszych sposobów aby utrwalić najwspanialsze i emocjonujące wydarzenie w Waszym życiu jest profesjonalny film ślubny.

Posiadając nagranie możecie usłyszeć wypowiadane do siebie słowa oraz w szczegółowy sposób mieć upamiętnione swoje najpiękniejsze momenty.

To właśnie film sprawia, że nawet po latach będziecie mogli na nowo powrócić do tej wspaniałej chwili z Waszego ślubu oraz z powrotem znaleźć się w tamtym magicznym, przepełnionym miłością i radością miejscu.

W połączeniu ze zdjęciami jest to idealna, Film ślubny jest wspaniałą pamiątka na całe życie. Tworząc dla Was filmy stawiamy na uchwycenie emocji, poszukiwaniu najciekawszych ujęć, oraz oczywiście kreatywność i dynamiczny montaż.

Rodzaje filmu ślubnego

  • Filmowa rejestracja wesela: pokazuje ujęcia z całego dnia wesela, od przygotowań po wesele.
  • Krótki film ślubny: skondensowana wersja dnia ślubu, skupiająca się na najważniejszych momentach.
  • Ślubny teledysk muzyczny: łączy ujęcia z wesela z ulubioną piosenką pary młodej.
  • Wybór rodzaju filmu z wesela zależy od preferencji pary młodej i stylu, jaki chcą nadać swojemu filmowi.
  • Film z ujęciami z powietrza: film ślubny zawierający ujęcia z drona, które pokazują piękne krajobrazy i ciekwae momenty z dnia ślubu ipleneru ślubnego

Plener filmowy pary młodej to film, który jest kręcony w plenerze z udziałem pary młodej.

Celem tego rodzaju sesji jest uwiecznienie uczuć i emocji pary młodej oraz ich piękna i niepowtarzalnej chwili.

Ślubny plener filmowy może odbyć się w pięknym parku, plaży, w górach lub w innym wybranym przez parę miejscu. Może być również stylizowany na określony gatunek lub motyw, np. vintage, boho lub Hollywood.

Ślubny plener filmowy pary młodej jest świetnym sposobem na uwiecznienie ich miłości i radości z dnia ślubu.